tým pod křídly

Nabízíme individuální přístup pro řešení problémů a osobní rozvoj. Mezi základní zajišťované služby patří individuální a skupinová terapie, krizová intervence a koučování. Vytváříme atmosféru bezpečí, vhodný prostor pro mluvení a osobní péči.

zpět na tým

janr@podkridly.com
tel: 721 232 332

Mgr. Jan Řezáč

Věnuji se Strukturální integraci, která je mezi veřejností známa pod názvem Rolfing. Smyslem tohoto přístupu je přivést tělo do přirozeného souladu s gravitačním polem. Strukturální integrace dosahuje tohoto stavu pomocí 10 cca šedesátiminutových lekcí systematické manuální terapie, během kterých dochází k uvolňování a reformování celé sítě spojovacích tkání těla (fasciální sítě). Tento proces uvolňuje části těla – nohy, ruce, trup atd. – z celoživotního napětí a zatuhnutí a umožňuje jejich vyrovnání a soulad s gravitačním polem země.

Strukturální integrace odstraňuje bolesti zad, krční páteře a špatnou pohyblivost. Zlepšuje držení těla, jeho výkonnost a posiluje fyzický i duševní vývoj člověka. Je vhodnou metodou provázející sebepoznávání a osobnostní rozvoj.

Výcviky a kurzy:

2003 – 2008pětiletý sebezkušenostní výcvik  s arteterapeutickým zaměřením pod institutem SUR
2008 – 2009akreditovaný kvalifikační kurz Masér, NZZ Stanislav Flandera
2011 – 2013kurz Strukturální integrace, CASI – Česká asociace strukturální integrace je členem
IASI, “International Association of Structural Integrators®”

KONTAKT

Pod křídly, Eliášova 21, 160 00 Praha 6
info@podkridly.com

Najděte nás na mapě

2011 - 2016 © Pod křídly